Teamleader v CA Invia.sk, s.r.o. v Nitre

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Coboriho 9, okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek
• Predaj zájazdov a doplnkových služieb (cestovné poistenie, fakultatívne výlety, parkovanie, certifikáty…atď.)
• Vedenie, rozvoj a podpora predajného tímu
• Zaškolenie, kontrola a motivácia nových kolegov
• Zodpovednosť za dosahovanie požadovaných cieľov
• Pravidelný reporting vedúcemu predaja
• Poskytovanie spätnej väzby, kontrola efektivity, budovanie pozitívnej nálady na pracovisku
• Iniciatívny prístup k práci, samostatné riešenie zverených úloh

• Garancia mzdy 700 Eur prve 3.mesiace (200 – 900 Eur = podľa výkonu predaja a skúseností)
• Mzda: základ 405 Eur + motivačný odmeňovací systém (200 – 900 Eur = podľa výkonu predaja a skúseností)
• Priemerná mzda 700 - 1300 €
• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Nadčasy sa preplatia alebo použijú na náhradné voľno
• Zaškolenie + možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. (zvýhodnené ceny na dovolenku atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nástup ihned
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie
• Skúsenosti s vedením tímu
• Preukázateľnú prax na obdobnej pozícii (call centrum alebo v cestovnom ruchu) podmienkou
• Prirodzenú autoritu, schopnosť viesť a motivovať
• Proaktívny prístup, orientácia na výsledok, predajné zmýšľanie
• Veľmi dobrá orientácia na internete a PC
• Dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, pracovitosť, vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledok, časová flexibilita

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2763027  Megjelentetés dátuma: 12.10.2016