Projektový manažér/Analytik

INTRADE s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na tejto pozícii bude komplexná zodpovednosť za rôznorodé stavebné a technické projekty súvisiace s developmentom a prevádzkou budov patriacich pod skupinu Intrade. Komplexná zodpovednosť znamená:
- spolupráca na tvorbe samotnej koncepcie projektu
- výber a komunikácia s projektantami
- príprava a sledovanie rozpočtov jednotlivých projektov
- výber dodávateľov, tendrovanie ponúk, uzatváranie zmlúv s dodávateľmi
- príprava harmonogramu projektov
- koordinácia projektov
- kontrola kvality realizovaných prác
- kontrola faktúr od dodávateľov
- iné činnosti spojené s realizáciou projektov

Príklady realizovaných projektov:
- nadstavba administratívnej budovy (cca. 2000m2)
- prístavba parkovacieho domu (cca. 1000m2)
- komplexná rekonštrukcia recepcie administratívnej budovy (cca. 100m2)
- výmena HVAC systému v administrativnej budove (cca. 6500m2)
- komplexná rekonštrukcia spoločných priestorov administratívnych budov (cca. 3000m2)
- komplexné fitouty pre nájomcov (cca. 2000m2 ročne)
- výstavba bytového domu (cca. 1500m2)
- a iné...

- hlavným benefitom je práca v dynamickej spoločnosti, v ktorej budete pracovať na veľmi zaujímavých a rôznorodých projektoch
- mobil
- notebook
- príjemný kolektív
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prístup k práci, ako keby veci robil pre vlastnú firmu
- aktívny prístup
- komunikatívnosť
- analytické a technické myslenie
- samostatnosť

Skupina spoločností Intrade je aktívna na slovenskom realitnom trhu už viac ako 20 rokov. Stojí za viacerými úspešnými realitnými projektmi v oblasti komerčných aj rezidenčných nehnuteľností. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu schopného samostatného zmýšľania s dobrou organizáciou práce, ktorý/á bude posilou nášho dynamického kolektívu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1597714  Megjelentetés dátuma: 21.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.500 EUR