Lokálny nákupca priameho materiálu

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
APP, 90055 Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznať a identifikovať dodávateľov, inicializovať rozvoj dodávateľov, podieľať sa na výbere vhodných dodávateľov, udržiavať obchodné vzťahy so súčasnými dodávateľmi
Monitoring príležitostí na lokálnom trhu dodávateľov s cieľom redukovať náklady za dodržania štandardov kvality
Vykonávať obchodné rokovania,, analyzovať cenové ponuky,
Rozvíjať, navrhovať, plánovať a implementovať programy na úsporu nákladov priameho materiálu so súčasnými a potenciálnymi dodávateľmi
Spracovávanie požiadaviek na nákup od iných organizačných útvarov
Príprava zadaní pre cenové ponuky, analýza cenových ponúk z hľadiska obchodného, logistického, technologického, kvality
Riešenie problémov s dodávateľmi
Optimalizácia kvality, nákladov a dodacích lehôt
Podpora aktivít súvisiacich s inžinierskymi zmenami
Hodnotenie dodávateľov
Komunikácia s centrálnym nákupom

práca pre rozvíjajúcu sa spoločnosť
príspevok na cestovné
stravné lístky hradené spoločnosťou nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo ekonomické

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 1 rok
• Skúsenosti z automobilového priemyslu 3 roky
• Skúsenosti s nákupom priameho materiálu a priemyselných komodít
• Samostatnosť, zodpovednosť
• Schopnosť pracovať pod stresom
• Koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy
• Schopnosť plánovať a organizovať
• Veľmi dobré komunikačné a vyjednávanie zručnosti
• Zákaznícka orientácia, príjemné vystupovanie a komunikácia
• Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
• Silné interpersonálne, analytické a štatistické zručnosti
• Znalosť dokumentácie systému kvality ISO TS 16949,ISO 14001
• Skúsenosť so štruktúrovaným riešením problémov
• Práca na obdobnej pozícii v Automobilovom priemysle min. 1 rok
• Orientácia v normách VDA 6.1, VDA 6.3, VDA 6.5, VDA 1, VDA 2, VDA 4

Anglický jazyk - pokročilý, Nemecký jazyk - výhodou

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2823479  Megjelentetés dátuma: 23.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou