Špecialista logistiky/zákaznícka podpora

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora a spolupodieľanie sa na riadení logistických procesov v
rámci spoločnosti
- denná komunikácia so zákazníkmi a s jednotlivými oddeleniami
spoločnosti (možnosť komunikácie v anglickom a nemeckom jazyku)
- riešenie objednávok
- vystavovanie, kontrola a oprava faktúr
- riešenie a spracovávanie reklamácií

- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- práca v dynamickom a motivovanom tíme
- príspevok na dochádzanie do práce

V prípade, že Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Uchádzač dáva spoločnosti Inteva súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický/ ekonomický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- 2-3 roky praxe v logistike v automobilovom priemysle
- nemecký jazyk - komunikatívna úroveň
- anglický jazyk- schopnosť dorozumieť sa
- skúsenosti s JIS dodávkami

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2732956  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou