Pracovník/čka výdajného miesta internetového obchodu

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat od 800,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zákazníkov na výdajnom mieste
- blokovanie objednávok na pokladni
- príjem a výdaj tovaru v sklade
- príjem a výdaj reklamácií
- predaj doplnkového tovaru
- inventarizácia skladových zásob
- starostlivosť o výdajné miesto

- zázemie a stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- osobný rast, rozvoj a získavanie skúseností v e-commerce
- zamestnanecké zľavy a možnosť nákupu na splátky bez navýšenia
- mimoriadne odmeny za životné a pracovné výročia
- MultiSport karta
- relaxday
- príspevok na kultúru
- príspevok na čistenie pracového oblečenia
- spoločné aktivity, teambuilding

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, služby

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadujeme vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- pri práci so zákazníkmi príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- ústretovosť
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tíme

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2751242  Megjelentetés dátuma: 4.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nástupný plat od 800,- €