Manažér vzdelávacích kurzov / Corporate Course Manager

International House Bratislava, s.r.o.

Devínska Nová Ves - Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad prípravou a realizáciou jazykového vzdelávania pre zverené portfólio pre vybraného klienta
- vedenie obchodných rokovaní
- interná koordinácia projektov s členmi lektorského tímu
- administratívna podpora celého projektu , spracovanie dochádzky, priebežného a konečného testovania, štatistiky, reportovanie podľa potreby
- aktívna znalosť angličtiny na vyššej úrovni (C1) je nutnosť z dôvodu, že značná časť firemnej komunikácie prebieha v angličtine
(prax na podobnej pozícii v jazykovej škole vítaná)

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť vzdelávania v cudzom jazyku zdarma

životopisy v AJ a SJ spolu s motivačným listom posielajte na e-mailovú adresu: [email protected] - do predmetu napíšte: "Výberové konanie"
Vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské pedagogické vzdelanie v odbore jazyk a literatúra alebo kombinácia iného VŠ vzdelania so štátnou jazykovou skúškou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodná a zároveň najväčšia súkromná jazyková škola na Slovensku. Na trhu úspešne pôsobíme takmer 25 rokov a patríme do celosvetovej siete škôl IHWO. Zameriavame sa na výučbu: angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a slovenčiny pre cudzincov.
Našim cieľom je poskytovať kvalitné vzdelávanie pre poslucháčov v kurzoch pre verejnosť, vo firmách a na školách.
Ako jediná škola na Slovensku sme akreditované školiace CELTA centrum a sme najväčšie skúškové centrum pre Cambridge Exams.
ID: 2814494  Megjelentetés dátuma: 19.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou