Vodič MKD

INTERCOM EU, s.r.o.

Miesto práce
Petříkov 113, 25169 Velké Popovice, Stredočeský kraj, Praha - východ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Přijmeme řidiče pro vnitrostátní i mezinárodní kamionovou dopravu. U mezinárodní přepravy se jezdí z Německa do Anglie v turnusech 2 týdny + týden volna, 3 týdny + týden volna nebo 4 týdny + týden volna.Požadujeme: ŘP skupiny C+E, profesní průkaz, 2 letou praxi na MKD, spolehlivost, trestní bezúhonost, pozitivní přístup k práci E-mail: [email protected]

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme: Nový vozový park, dlouhodobou spolupráci, základní mzdu 360 EUR, plnou denní dietu 45 EUR vč. víkendu, různé finanční prémie, proškolení ADR, příjemný kolektiv

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

dopravná spoločnosť, podnikajúca v MKD. Na trhu od roku 1999.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2821689  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou