Oblastný reprezentant

INŠTITÚT JAZYKOV A VZDELÁVANIA

niektorý z regiónov, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Piešťany, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné, motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so školami na úrovni riaditeľa a vedenia školy
- prezentačná a školiteľská činnosť
- zabezpečovanie podpory pre klientov
- administratíva, reporting a samostatná práca v internom systéme

Inteligentný vzdelávací systém pre celú rodinu zdarma.
Teambuildingové aktivity.
Zľavy na služby spoločnosti.

Výberové konanie je realizované pre dcérsku spoločnosť SmartBooks, a.s. - www.smartbooks.sk
SmartBooks, a.s. je rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom inovatívnych riešení v oblasti vzdelávacieho softvéru.
Našim produktom je nové riešenie učenia - online učenie, ktoré pomocou prvkov umelej inteligencie výrazne zlepšuje a zefektívňuje proces výuky.
Obsadzovanie regiónov prebieha priebežne, ozvite sa preto čo najskôr.
Motivačný list so zameraním na náš produkt spolu so svojím životopisom zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- reprezentatívne vystupovanie,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- vlastný automobil, notebook, internet

Inštitút jazykov a vzdelávania je najväčšou vzdelávaco-prekladateľskou spoločnosťou s viac ako 30 pobočkami a 13 ročnou tradíciou na slovenskom trhu. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti SmartBooks, a.s. úspešne vyvinula prvý inteligentný vzdelávací systém. Viac info na www.smartbooks.sk a www.ijav.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2849700  Megjelentetés dátuma: 2.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: nadštandardné, motivujúce ohodnotenie