Pozícia

AFIS Support Specialist

Place of work
Pri vinohradoch 82, Bratislava
Contract
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Základná technická podpora nášho kľúčového biometrického produktu
- Starostlivosť o helpdesk aplikáciu a mailová komunikácia so zákazníkmi z celého sveta
- Zabezpečenie plynulého poskytovania servisných služieb
- Analýza a špecifikácia problémov zákazníka

- Možnosť práce part-time popri štúdiu alebo full-time
- Možnosť kariérneho rastu v oblasti dodávky komplexných SW riešení alebo ako programátor
- Zaujímavá práca s inovatívnymi technológiami v oblasti biometrie a distribuovaných systémov
- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
- Pravidelné koncoročné odmeny
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné tímove podujatia
- Individuálny prístup

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Študent vysokej školy so zameraním na IT alebo čerstvý absolvent
- Znalosť anglického jazyka, najmä v písomnej forme
- Skúsenosti s administráciou systémov a programovaním aspoň počas vysokoškolského štúdia
- Používateľské a administrátorské skúsenosti s bežne používanými operačnými systémami (Windows, Unix/Linux)
- Zodpovedný prístup a zmysel pre detail
- Tímovosť a flexibilita
- Chuť učiť sa nové veci a kariérne napredovať

Innovatrics is a Slovak company and a global leader in SW biometric technology and solutions for identity management. With our innovative and award-winning algorithms for fingerprint matching and facial recognition, we empower all types of organizations around the world to build powerful biometric identification solutions quickly and easily. Innovatrics has won awards IT company of the year 2015, IT product of the year 2016 and Diamond of Slovak business in 2017.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 2898129  Megjelentetés dátuma: 18.1.2017