Operátor v baliarni / Csomagolósori operátor

Innopharma s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
podľa dohody
1 115 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda 915 EUR / Alap bruttó bér 915 EURO Mesačný bónusový systém: / Havi bónuszrendszer: fix 50 EUR dochádzkový bónus, / fix 50 EUR bejárási bónusz od 20 EUR lojalitný bónus (nárok po 1 roku zamestnania), / 20EUR-tól hűségbónusz (1 év alkalmazás után) 130-150 EUR výkonnostný bónus v prípade plnenia výrobného plánu, / 130-150 EUR teljesitménybónusz a gyártási terv teljesitésével összhangban. Finančný príspevok na stravovanie v hodnote 6,30 EUR na každý pracovný deň. / Pénzügyi hozzájárulás az étkeztetéshez 6,30 EUR értékben minden munkanapra.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava materiálov potrebných pre výrobu a baliacu činnosť vitamínových tabliet. / Vitamintabletták gyártásához és csomagolásához szükséges anyagok előkészitése.
Práca pri baliacej linke. / Csomagológép kezelése.
Uloženie produktov do malých kartónov. / Termékek kis dobozokba való belehelyezése.
Umiestnenie hotových výrobkov na palety./ Késztermékek raklapra való helyezése.
Vyplňovanie dokumentácií. / Dokumentáció kitöltése.

Finančný príspevok na stravovanie v hodnote net 6,30 EUR na každý pracovný deň. / Pénzügyi hozzájárulás az étkeztetéshez netto 6,30 EUR értékben minden munkanapra.
Mesačná bonusová schéma - dochádzkový/výkonnostný/vernostný./ Havi bónuszrendszer - bejárási/teljesitmény/hűség.
Príplatky za prípadnú prácu v noci a nadčas. / Megfelelő pótlékok esetleges éjszakai műszak vagy  túlóra végzés esetén.

Prídel produktov. / Termékek elérhetőek saját és családja számára.

Ponúkame stabilné pracovné miesto od roku 2008 aj počas pandémie. / Stabil munkahelyet kinálunk 2008 óta, járvány idején is.

Čisté pracovné prostredie. / Tiszta munkakörnyezet.

Zmeny: 8hodinové, 6:00-14:00, 14:00-22:00 od pondelka do piatku. / Műszakok: 8órás, 6:00-14:00, 14:00-22:00 hétfőtől péntekig.
Dochádzku na pracovisko si každý zamestnanec zabezpečí sám. / A munkahelyre való bejárást önállóan kell oldani.
Ubytovanie nezabezpečíme. / Szállást nem biztosítunk.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť / kézügyesség
tímová spolupráca / csapatmunka
prezicita / pontosság

Vyrábame a balíme produkty na posilnenie imunitného systému - výživové doplnky, vitamínové a šumivé tabletky, hroznový cukor. Po našich kvalitných výrobkoch je neustále vysoký dopyt, distribuujeme ich do celej Európy aj mimo. Innopharma je členom skupiny EVP Group, kam patria aj sesterské spoločnosti vo Veľkej Británií, v Španielsku a v Nemecku.
www.innopharma.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2806975  Megjelentetés dátuma: 5.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 115 EUR/mesiac