Stolár

VOZAR KUCHYNE , Ing. Igor Vozár

Miesto práce
Modranská cesta 2, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stolárske práce pri výrobe nábytku a interiérových dverí. Montáže kuchýň a interiérov.

Dotovaná teplá strava, výber zo 4 jedál.
Možnosť výroby nábytku pre svoje potreby len v cene materiálu v rámci svojho voľna.
S príplatkom platené montáže, nadčasy a víkendy.
Pre mimo trnavských pracovníkov, príspevok na ubytovanie.

volajte 0903 754 118, prípadne osobná návšteva u nás na Modranskej ceste 2, Trnava

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár

samostatná práca vo výrobe nábytku a obsluhe stolárskych strojov.

Sme rodinná firma, špecializovaná na výrobu a predaj kuchýň, atypického nábytku a interiérových dverí.
www.vozar-kuchyne.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3133772  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou