Hľadáme elektrikárov - práca na 2 zmeny v Novom Meste nad Váhom

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 €

Popis práce

Práca vhodná pre mužov

- jednoduchá príprava a zapájanie montážnych dielov podľa technickej dokumentácie
- zapájanie elektrických častí
- vyhláška § 21 - výhodou
- skúsenosť so zapájaním a vedieť sa orientovať v elektroschéme

prac.náplň:
- uvedenie techniky do prevádzky
- meranie a vizuálna kontrola
- výroba napájacích zdrojov pre telekomunikačný priemysel

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Práca je na 2 zmeny (ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22:00).

Ponúkame

Výhody tejto práce sú:
- pravidelné navyšovanie platu
- dochádzkový bonus
- vianočný bonus
- príležitostné finančné bonusy (príspevok pri narodení dieťaťa, náborový bonus,..)
- príspevok na stravu

Požadujeme

- elektrotechnické zameranie

Čo by mal uchádzač o túto prácu spĺňať:
- základné čítanie elektroschém
- vedieť používať náradie
- manuálna zručnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3157532  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700 €