Marketingový manažér

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovská 38, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700 eur / 1/2 pracovný úväzok

Popis práce

Objem práce Marketingového manažéra je na 1/2 úväzok ( plat 700 eur na fakturu), uchádzačovi ponúkame možnosť doplniť si úväzok podporou pri spracovávaní projektov 650 eur , spolu 1350 eur na fakturu .
Náplň práce MARKETINGOVÝ MANŽÉR/KA :
Redakcia a napĺňanie webovej a Fb stránky.
Príprava, spracovanie a produkcia propagačných materiálov / letaky,  newslettre, plagáty .
Komunikácia s grafikom a tlačiarňami.
Vedenie komunikačnej stratégie spoločnosti.
Zabezpečovanie externých komunikačných kampaní  ( google, fb, media...).
Zabezpečenie účasti na výstavách.
Zabezpečenie a potlač športovej výbavy .
Spracovanie a úprava  foto  a videa

Práca v BA v Ružinove.
Termín nástupu čo najskôr, alebo dohodou.

Ponúkame

Príjemný produkt - športové a jazykové kurzy pre deti, tábory.
Mladý, kreatívny a dynamický a malý kolektív.
Flexibilné vedenie agentúry. Možnosť dohody o pracovnom čase, poskytujeme home office.

Požadujeme

znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
schopnosť tvoriť texty
skúsenosti s on-line marketingom
znalosť MS Office: Word, Excel, PowerPoint,
dôslednosť, trpezlivosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, samostatnosť
výhoda: základy corel draw, základy photoshop
výhoda : vodičský preukaz a vlastné auto

Kontakt

ID: 2829389  Megjelentetés dátuma: 17.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 eur / 1/2 pracovný úväzok