Hľadáš prácu v potravinárskom priemysle? Máme pre teba prácu priamo v Seredi.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sereď, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou + príplatky + stravné lístky

Popis práce

Si zo Serede a okolia? Chcel by si pracovať v potravinárskom priemysle? Hľadáš prácu na TPP?
Príď k nám, ponúkame prácu práve pre teba.
Práca sa vykonáva priamo v Seredi.

Vašou náplňou práce bude:
- jednoduché manuálne práce
- odoberanie výrobkov
- balenie i váženie
- ostatné manipulačné práce

Pracuje sa v 4 - zmennej prevádzke - 12 hodinové zmeny.

Príplatky za nadčasy, víkendy, sviatky sú samozrejmé podľa zákonníka práce.

Stravné lístky za každú odpracovanú zmenu.

Ponúkame

Práca na TPP hneď od začiatku

Požadujeme

Ochota a chuť pracovať
Platný potravinársky - zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2732781  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou + príplatky + stravné lístky