Manažér pobočky Pezinok

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Pezinok
Termín nástupu
dohodou

Popis práce

Spoločnosť INDEX NOSLUŠ obsadzuje pozíciu manažéra pobočky v Pezinku
náplň práce:
- rokovania a komunikácia s klientmi, prijímanie objednávok od klientov na brigády a dojednávanie s nimi pracovné podmienky brigádnikov , miesto a čas výkonu práce,
- organizovanie výberových konaní, hodnotenie a prezentácia kandidátov klientovi, evidencia času uzavretia pracovnej zmluvy klienta s kandidátom a plynutie doby na záverečnú fakturáciu,
- zabezpečovanie administratívy spojenej so zabezpečovaním brigád, výberom, hodnotením a umiestňovaním uchádzačov a kandidátov do pracovného procesu u klientov,
- vedenie databázy uchádzačov o prácu,
- sledovanie úhrad vystavených faktúr a riešenie pohľadávok,
- komunikácia s inými pobočkami za účelom čo najrýchlejšieho vyhľadania kandidátov podľa požiadaviek klienta,
- riadenie každodenného chodu pobočky, sledovanie a kontrolovanie nákladovosti na zabezpečenie chodu pobočky a jej čo najvyššiu efektívnosť,
- vyhotovovanie prehľadov o činnosti pobočky pre potreby vedúceho regiónu a manažment spoločnosti,
- zúčastňovať sa porád vedúcich pobočiek regiónu a predkladanie zápisníc z porád pobočky,
- zodpovedanie za finančnú hotovosť pobočky v jej pokladni a komunikácia s bankou,
- uvádzanie a adaptácia novoprijatých konzultantov pobočky v adaptačnom období,
- vyhotovovanie podkladov pre účtovné oddelenie ,
- organizovanie a zabezpečenie včasných a správnych výplat brigádnikom a riešenie prípadných reklamácií,
- zabezpečovanie archivácie určených dokladov o uskutočnených brigádach

Požadujeme

- riadiace schopnosti
- analytické myslenie
- schopnosť identifikácie problémov a navrhovať ich riešenia
- komunikačné schopnosti, empatia
- prax v riadiacej pozícii v oblasti personalistiky nutná
- orientácia sa v regióne
- aktívný vodič

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 1454289  Megjelentetés dátuma: 3.4.2013