Office manager

INCONS s.r.o.

Miesto práce
Piaristická 2, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a vystavovanie faktúr, vystavovanie objednávok a cenových ponúk, evidencia skladu, evidencia motorových vozidiel, príprava podkladov pre účtovníka, spracovanie agendy od zamestnancov, nábor nových zamestnancov, komunikácia so súčasnými a hľadanie nových zákazníkov a dodávateľov, nákup materiálu

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme iba vybraných účastníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť, komunikatívnosť, časová flexibilita, odolnosť voči stresu,

Spoločnosť INCONS, s.r.o. sa zameriava najmä na servis a inštaláciu v oblasti priemyselnej automatizácie. Našimi najvýznamnejšími klientmi sú nadnárodné spoločnosti pôsobiace v automobilovom priemysle ako: Volkswagen, Audi, BMW, Škoda, alebo Mercedes, ale taktiež menšie firmy a subdodávatelia využívajúci automatizačné systémy vo svojich výrobných procesoch. Vo výrobe realizujeme programovanie riadiacich systémov (PLC), vizualizáciu technologických procesov (HMI) a programovanie priemyselných robotov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2341396  Megjelentetés dátuma: 1.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou