Nemecko - Práca v značkových skladoch - nástupy každý týždeň - žiadne poplatky

In Box Agency, s.r.o.

Erfurt, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,43€ na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s našim dlhoročným a overeným partnerom v Nemecku momentálne hľadáme pracovníkov pre prácu v skladoch internetového obchodu s odevmi a obuvou. Firma má v Nemecku 4 sklady, s tým že na jeseň sa bude otvárať nový. Momentálne na nástupy v mesiacoch Júl – September 2016 hľadáme pracovníkov do skladu v meste Erfurt, kde už teraz pracuje cca 2000 zamestnancov.

Náplň práce: Pracuje sa v prostredí skladu, kde sa prevádzajú hlavne tieto operácie: order picking - príprava tovaru na základe špecifikácie zákazníckej objednávky v požadovanom množstve a jeho preprava na miesto distribúcie, môže byť požadovaná aj kompletizácia viacerých druhov tovaru a packing /balenie tovaru pred expedíciou/. Pracuje sa aj so zariadeniami na prepravu tovaru, komunikačnými a skenovacími zariadeniami, pričom je potrebné hlásiť prípadnú nefunkčnosť, problémy, či poruchy (výmena bateriek...). Pracuje sa s voice systémom pre order picking.

Nástupy sú v týchto dátumoch: 11.10.2016, 25.10.2016, 8.11.2016, 22.11.2016, 6.12.2016 - teda každý druhý utorok. Príchody do Nemecka a ubytovanie je v pondelok pred dátumom nástupu.

- zabezpečené ubytovanie (hradí si uchádzač - až po výplate)
- nástupný bonus 360€
- rokmi overený zamestnávateľ - spolupráca od 2011
- dlhodobý kontrakt s prestupom priamo k zamestnávateľovi po 3 mesiacoch

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis v NEMECKOM JAZYKU s fotografiou emailom na adresu [email protected] alebo nám volajte na 0908 63 44 71 .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pozíciu obsadzujeme s poprednou nemeckou personálnou agentúrou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je určené

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni (musíte prejsť telefonickým pohovorom so zamestnávateľom)
- maďarský jazyk je popri nemčine tiež veľkou výhodou
- Predchádzajúca prax v skladoch je veľkou výhodou
- Ochota zostať žiť a pracovať v Nemecku dlhodobo
- Ochota učiť sa a zlepšovať sa v nemeckom jazyku

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2658938  Megjelentetés dátuma: 1.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 9,43€ na hodinu