Účtovník

CPI Facility Slovakia

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr neba podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Účtovanie niekoľkých spoločností (sesterské spoločnosti v rámci jedného koncernu) - samostatné spracovanie a účtovanie štandardných účtovných prípadov
• Spracovanie odberateľských a dodávateľských faktúr, bankových výpisov, účtovanie interných dokladov
• Mesačné daňové priznania DPH
• Participácia na zostavovaní ročnej účtovnej závierky a daňového priznania dane z príjmu právnických osôb
• Participácia na príprava štvrťročných a mesačných účtovných reportov spoločnosti pre centrálu
• Participácia na príprava podkladov pre audit spoločnosti, komunikácia s externým audítorom
• Zodpovednosť za včasné a správne zaúčtovanie všetkých účtovných operácií a zabezpečenie dodržiavania účtovných a daňových termínov
• Sledovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa účtovníctva a daní
• Účasť na projektoch
• Administratívna podpora v rámci celého tímu

• Flexibilný pracovný čas
• Využívanie Multisport karty
• 5 dní dovolenky nad zákonný rámec po odpracovaní 3 rokov v spoločnosti
• Sick days
• Zázemie v rastúcej medzinárodnej firme
• Interné školenia a ďalšie možnosti pre rozvoj, podpora pre externé školenia a konferencie
• Účasť na jazykových kurzoch
• Teambuildingy
• Zľavy pre zamestnancov
• Bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Min. 2 roky praxe v oblasti účtovníctva
• Skúsenosti s Navision – výhodou
• Výborné zručnosti s Excel a MS Office
• Nezávislý a štruktúrovaný spôsob práce
• Tímovo orientovaná a komunikatívna osobnosť

Spoločnosť CPI Property Group patrí medzi významné investičné a realitné spoločnosti v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť je zameraná na správu nehnuteľností, prenájom nehnuteľností a dlhodobé investície v oblasti nehnuteľností ako sú obchodné centrá, retail parky ,hotely, kancelárske budovy a pod.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2444834  Megjelentetés dátuma: 3.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac