Skladník - vodič

IMET, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR / brutto po 3-mesačnej skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj tovaru, práca s vysokozdvižným vozíkom a rozvoz tovaru.
Pracovná doba po - pi od 8.00 do 16.30 h.

Práca v stabilnej obchodnej spoločnosti, možnosť osobného rastu, sociálne výhody.

Písomné žiadosti so životopisom a tel. číslom zasielajte do 19.06.2018 na e-mailovú adresu:
[email protected]
Na výberové konanie budú telefonicky a mailom pozvaní len vybratí uchádzači.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem všetkým uchádzačom, ale aj tým, ktorých telefonicky neoslovíme a následne nepozveme na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

IMET-AKE, s. r. o. je dcérska obchodná spoločnosť IMET-Group, zaoberajúca sa zahraničnou obchodnou činnosťou v oblasti strojárstva - nákup a predaj valivých a klzných ložísk a ich komponentov, pôsobiaca na trhu už od r. 1992.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

prax v odbore vodič minimálne 3 roky

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 766035  Megjelentetés dátuma: 5.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR / brutto po 3-mesačnej skúšobnej dobe