Ekonomicko-prevádzkový manažér hotela

IMBIZ s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ekonomicko-prevádzkové riadenie prevádzky 4-hviezdičkového hotela
- riadenie a zodpovednosť za chod ekonomického úseku
- rozdeľovanie, riadenie a kontrola práce zamestnancov úseku,
- manažment a koordinácia ekonomického úseku, plánovanie činností úseku,
- koordinácia procesov prebiehajúcich ekonomickom a prevádzkovom úseku
- ekonomická podpora pre ostatné úseky a participácia na strategických zámeroch a úlohách ostatných úsek v oblasti ekonomiky a prevádzky
- vytváranie ročného hospodárskeho plánu spoločnosti a sledovanie jeho plnenia
- vykonávanie ekonomických analýz hospodárenia a navrhovanie opatrení
- prítomnosť na jednaniach, vedenie jednaní
- komunikácia v cudzích jazykoch

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- mobilný telefón
- možnosť využitia karty hotelovej siete Best Western na celom
svete
- zamestnanecké stravovanie priamo v hoteli
- používanie firemného ošatenia a obuvi

Žiadame zaslať žiadosť, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prostredníctvom:
- e mailu: [email protected]
- faxu: 053/4150132
- poštou: IMBIZ s.r.o., sekretariát ER, Mlynská 39, 052 01 Spišská Nová Ves

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch a služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický jazyk slovom aj písmom
- ďalšie cudzie jazyky sú vítané
- minimálne 2 - 3 roky praxe v hoteliérstve, cestovnom ruchu
- bežné počítačové znalosti
- budeme vyžadovať prácu v špeciálnom hotelovom softvéri
- riadiaci typ, lojálny, flexibilný
- kreatívny, zodpovedný, komunikatívny
- schopnosť pracovať nadčas

Spoločnosť IMBIZ s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou, prenajíma obchodné priestory a má v správe viacero budov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2734981  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou