Technik pre montáž reklamy

IMAGEWELL, s.r.o.

Betliarska 8A, 851 07 Bratislava 5, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre zabehnutá digitálna tlačiareň s jasnou organizačnou štruktúrou hľadá nového spolupracovníka do tímu na pozíciu reklamného technika pre naše produkčné oddelenie.

Cieľom tejto práce je aplikácia, výlep a montáž našich výrobkov pre zákazníka. Táto pozícia sa podieľa na a realizuje výlepy, polepy, montáže a inštalácie alebo ostatné produkčné služby ktoré sú spojené s našimi zákazkami. Takto nás ako zamestnávateľa reprezentuje na vonok voči klientom.

Náplň práce:
- typické úlohy produkčného pracovníka v oblasti vonkajšej reklamy a veľkoplošnej tlače
- obhliadky a inštalácie zákaziek v teréne u klienta
- polepy výkladov a iných reklamných zariadení
- celopolepy automobilov

Táto pracovná pozícia spadá pod produkčné oddelenie a pracuje na základe plánu a usmernenia šéfa produkcie.

- upravenie mzdových podmienok podľa schopností a praxe uchádzača
- dodatočne motivačné hodnotenie
- výborný pracovný kolektív
- úplne nové pracovné prostredie a zázemie
- moderné pracovné prostriedky
- aktívny prístup zo strany zamestnávateľa
- mobil k dispozícii

V prípade ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a vyplňte dotazník prostredníctvom profesia.sk. Budeme radi ak pripojíte aj Vaše referencie.

Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude je možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Imagewell spol. s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti polepov min. 2 roky - PODMIENKOU
- technické myslenie/schopnosti
- manuálna zručnosť, jemná motorika, presnosť
- schopnosť porozumieť a hľadať spoločné riešenia
- počítačová gramotnosť (PC, email, excel, grafický editor...)
- schopnosť spolupráce v tíme
- systematickosť vo vlastnej práci
- spoľahlivosť, samostatnosť, rozhodnosť

Imagewell je na trhu od roku 2000 a je dobre zabehnutou značkou s takmer 40 spolupracovníkmi a s množstvom pracovných príležitostí. Hlavnú časť našej činnosti tvorí veľkoplošná tlač a vonkajšia reklama, kde máme vlastnú výrobu a taktiež celoslovenskú sieť reklamných plôch. Prevádzkujeme a rozbiehame viacero online projektov a online značiek doma a v zahraničí. Reálne výsledky práce nášho tímu je možné vidieť takmer všade po Slovensku, napríklad v podobe realizovaných reklamných kampaní.

Čo ponúkame naviac je moderný spôsob spolupráce. Spolupracujeme moderne, bez hierarchií a tímovo.

Ako zamestnávateľ ponúkame stabilitu pre našich spolupracovníkov a možnosti inšpirovať sa novými postupmi alebo technológiami. Naše aktivity neustále rozvíjame aj do iných segmentov trhu, čo nám umožňuje ponúknuť stále nové pracovné príležitostí a možnosti uplatnenia. Za kľúčové pri spolupráci považujeme obojstranne aktívny prístup, ktorý nám pomáha byť medzi najlepšími.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2342426  Megjelentetés dátuma: 7.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900