Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

1st Line Production Management / Líder pracovnej zmeny

Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po úvodnom oboznámení sa s procesmi a podmienkami výroby resp. absolvovaniu adaptačnej praxe v prípade absolventa, riadenie stredne veľkého pracovného kolektívu vo výrobe nábytku (25-35 zamestnancov). Zodpovednosť za dosiahnutie stanovených výsledkov v požadovanom množstve a kvalite, podpora a účasť na tvorbe denných výrobných plánov, aktívna účasť v projektoch neustáleho zlepšovania (LeanProduction, 5S, SMED... ), zavádzanie nových pracovných metód a postupov, vedenie evidencie o výrobe (reporting) a riešenie personálnych otázok súvisiacich s vedením zvereného kolektívu zamestnancov.
V prípade absolventa zaradenie do úvodného adaptačného programu s cieľom prípravy na výkon práce zmenového majstra a zabezpečenie možnosti pre následný odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry.

- zamestnanie v stabilnej, prosperujúcej a stále sa rozvíjajúcej medzinárodnej výrobnej spoločnosti,
- perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti a možnosť kariérneho rastu,
- zaujímavé a flexibilné finančné ohodnotenie (program loajality... ),
- nadštandardné pracovné podmienky (bezpečnosť na prvom mieste),
- zaujímavý motivačný program orientovaný na výsledky,
- DDS (1-4%),
- zamestnanecká zľava pri nákupe v OD IKEA,
- rozsiahly sociálny program,
- pravidelné vzdelávanie v odbore, v oblasti PC i v anglickom jazyku,
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry.

Profesijný životopis a motivačný list s uvedením telefonického kontaktu vrátane udelenia súhlasu na spracovanie osobných údajov zašlite na adresu spoločnosti. Kandidátov, ktorí vyhovejú uvedeným požiadavkám na pracovné miesto, budeme kontaktovať telefonicky resp. mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevospracujúci priemysel - výroba nábytku z masívu - borovica

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ – technický smer, drevárska špecializácia a praktické skúsenosti s riadením výrobného kolektívu výhodou. Kandidáti s praxou vo výrobnej sfére na pozícii majster/zástupca majstra, príp. absolventi drevárskej fakulty a fakulty priemyselného inžinierstva bez praxe. Držiteľ vodičského oprávnenia sk. B, zodpovedný, samostatný, cieľavedomý, ambiciózny a angažovaný typ orientovaný na výsledky, ktorý dokáže viesť a motivovať pracovný kolektív a má organizačné a riadiace schopnosti. Firemným jazykom je angličtina preto znalosť anglického jazyka výhodou.

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Behunová
E-mail: poslať životopis
ID: 526541  Megjelentetés dátuma: 10.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou