Výroba
Ste výrobca. A viete, že to, čo dnes vyrobíte, zajtra skončí v domovoch ľudí. Niektorí ľudia sa zobudia na vôňu kávy, ale vy sa zobudíte na vôňu dreva. Milujete aj technológiu! To je to, čo robí krásne návrhy skutočnosťou. Skvelé produkty, skvelá kvalita, skvelá cena.

Operátor/ka baliacej linky + Vodič VZV

Miesto práce
Továrenská 19, Malacky
Termín nástupu
ihneď
5,51 EUR/hod.Priemerná mesačná mzda so všetkými príplatkami a bonusmi je približne 1550 eur brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie plynulého a hospodárneho chodu baliacej linky DTD
- sledovanie kvality DTD
- kontrola dosiek v správne nastohovanom balíku, v prípade nezhody odstránenie nedostatkov
- zodpovednosť za správne označovanie výrobkov
- efektívne zásobovanie baliaceho zariadenia podkládkami a baliacou páskou
- úpravy režimu na baliacej linke
- zabezpečenie plynulého odsunu balíkov z brúsnej linky (v spolupráci s VZV)
- plynulé ukladanie podkládok na nepásové balíky
- vedenie záznamov o technologických podmienkach výroby, stave zariadení a zistených nezhodách
- identifikácia a odstraňovanie závad v zariadení baliacej linky DTD a riadiaceho programu (v spolupráci s údržbou)
- vedenie záznamov v prevádzkovom denníku
- zaskladňovanie pomocou vysokozdvižného vozíka

Práca na 12 hod. zmeny

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- špeciálny program loajality - príspevok na dôchodkový účet
- zamestnanecká zľava v obchodnom dome IKEA
- dotované gastrolístky
- zimný vitamínový program
- vianočný príspevok
- príspevok na dopravu
- zľava poskytovaná zmluvnými obchodmi a službami v MA a okolí
- podpora pri životných udalostiach

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• skúsenosti s prácou vo výrobe
• flexibilita
• dôslednosť
• ochota pracovať na zmeny

IKEA Industry je medzinárodná priemyselná skupina, ktorá bola založená v roku 1991 spoločnosťou IKEA a zameriava sa na výrobu a distribúciu nábytku. IKEA Industry je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej môže každý prispieť svojím nápadom či názorom. Sme si vedomí toho, že naši ľudia sú cennou devízou, bez ktorej by tento rozvoj nebol možný. Vytvárame pracovné podmienky, umožňujúce zamestnancom neustály rozvoj.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Blažíčková, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 2166380  Megjelentetés dátuma: 19.12.2023  Alapbér (bruttó): 5,51 EUR/hod.