Accountant / senior

IKEA Components s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 19, 901 20 Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie investičného majetku
- účtovanie došlých faktúr
- spolupráca na mesačných a ročných závierkových prácach
- zodpovednosť za zverené účty, odsúhlasovanie zverených účtov
- spolupráca pri zostavení ročnej závierky, štatutárnych výkazov a priznania k dani z príjmov PO, DPH priznaní
- spolupráca na ostatných aktivitách v rámci finančného oddelenia

- zamestnanecké benefity
- stabilné zamestnanie s dlhodobou perspektívou
- škandinávsky prístup a demokratiská firemná kultúra

Informácie o výberovom konaní

- práca na dobu určitú 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- schopnosť pracovať v tíme
- schopnosť zvládať stresové situácie v období nárazových úloh
- zodpovednosť, presnosť, precíznosť

IKEA Components s.r.o. odštartovala svoje obchodno-výrobné aktivity v roku 2000. Sme súčasťou dodávateľského reťazca IKEA a zameriavame sa na najlepšie riešenia v oblasti nákupu, priemyselného balenia a distribúcie nábytkových kovaní určených na predaj v sieti obchodných domov IKEA.
Naše hlavné zameranie je balenie a distribúcia. Balíčky a kartóny s kovaniami sa balia na moderných automatických linkách a poloautomatických strojoch. Vysoko výkonnú a modernú techniku máme aj v našom sklade. Naši pracovníci tu pracujú s najmodernejšou skladovou a manipulačnou technikou. Zamestnávame viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1653805  Megjelentetés dátuma: 5.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou