Operátor vo výrobe. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho rozrastajúceho sa tímu.

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
r. 2019
750,- € brutto nástupná mzda, po skúšobnej dobe 890,- € + mesačné bonusy, letný a zimný bonus a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobnej linky, kompletizácia dielov
Montáž komponentov podľa vopred zadaných postupov a pokynov
Vykonávanie pracovných činnosti v súlade s prevádzkovou dokumentáciou - pracovnými a kontrolnými návodkami, kusovníkmi, baliacimi predpismi, prevádzkovými parametrami strojov
Vykonávanie činnosti, na ktorú ste vopred zaučený a preškolený
Dodržiavanie výrobnej dokumentácie
Práca vhodná pre mužov aj ženy

Široká škála benefitov:
- letný a zimný bonus
- odmeny za dobré nápady
- dochádzková prémia
- mesačný bonus
- zamestnanecké akcie
- pravidelné prehodnocovanie platov
- preplácanie nadčasov v danom mesiaci
- moderné a nové montážne a pracovné linky
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- zaučenie a preškolenie
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- 3 mesačná skúšobná doba následne doba neurčitá
- práca v trojzmennej prevádzke alebo v štvorzmennej prevádzke
- ostatné benefity budú ozrejmené na osobnom pohovore

- Doprava zabezpečená zo smerov:
1.Brodské – Čáry – Šastín-Stráže- Kuklov – Borský Svätý Jur – Sekule – Moravský Svätý Ján – Závod – Veľké Leváre – Malacky

2.Senica – Jablonica – Cerová – Prievaly – Pl. Peter – Pl. Mikuláš – Pl. Podhradie – Sološnica – Rohožník – Kuchyňa – Pernek - Malacky

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, spoľahlivosť, dôkladnosť, tímový duch

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2822118  Megjelentetés dátuma: 3.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750,- € brutto nástupná mzda, po skúšobnej dobe 890,- € + mesačné bonusy, letný a zimný bonus a príplatky