Údržbár - Elektrikár

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacod 1 300,- Eur - (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborné riešenia elektrotechnických problémov zariadení, odborná realizácia údržby, opráv strojov a technických zariadení prevádzky
- úprava dráh robota ABB – úprava orezu, zvárania plastov, nanášania lepidla, spolupráca s programátorom
- údržba testovacích a vyhodnocovacích zariadení (sensorika, vrátane kamerového systému)

Široká škála benefitov:
- letný a zimný bonus
- odmeny za dobré nápady
- dochádzková prémia
- mesačný bonus
- zamestnanecké akcie
- pravidelné prehodnocovanie platov
- preplácanie nadčasov v danom mesiaci
- moderné a nové montážne a pracovné linky
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- zaučenie a preškolenie
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- 3 mesačná skúšobná doba následne doba neurčitá
- práca vo viaczmennej prevádzke
- ostatné benefity budú ozrejmené na osobnom pohovore

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU elektrotechnického smeru s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. § 22
Skúsenosti s programovaním SIEMENS STEP 7 - výhodou
Skúsenosti s programovaním robotov ABB IRC 5 - výhodou
Organizačné schopnosti, technické a analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, tímový duch

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2816441  Megjelentetés dátuma: 8.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac