Medicínsky reprezentant

IBSA Slovakia s.r.o.

Mýtna 42, Bratislava, Bratislavský kraj, okres Banská Bystrica, okres Trenčín
Termín nástupu
15.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

navštevovanie lekárov - špecialistov END, GYN, URO a lekárni, za účelov odovzdania odborných informácií k liekov a ZP spoločnosti

prosím žiadosti posielať e-mailom - štrukturovaný životopis, doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, fotka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humánna /veterinárna medicína, farmácia, biológia a prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, flexibilita, kreativita, obchodné a organizačné schopnosti,

Dynamicky sa rozvíjajúca švajčiarska farmaceutická spoločnosť IBSA pôsobí na slovenskom trhu už od začiatku 90. rokov minulého storočia. Zameriava sa na výskum a vývoj liekov, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov vo viacerých terapeutických oblastiach: ortopédia, reumatológia, športová medicína, liečba bolesti, imunológia, dermatológia a dermatoestetika, urológia, gynekológia, pneumológia a liečba neplodnosti.

Dcérska spoločnosť IBSA Slovakia sa zaoberá podporou predaja voľnopredajných a proskripčných liekov, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov na slovenskom trhu. Spoločnosť IBSA Slovakia zaznamenáva najmä v posledných rokoch výrazný rast obratu, predaja produktov a uviedla na trh aj niekoľko nových produktov. Preto naša spoločnosť rozširuje stav zamestnancov v oblasti predaja, marketingu a administratívy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2824485  Megjelentetés dátuma: 26.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou