Supplier Quality Assurance (SQA) s aktívnym cudzím jazykom

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Automobilový priemyselný park Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Skalica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Autopriemyselný park Lozorno

- riadenie procesov v oblasti dodávateľov, riadenie procesov v oblasti riadenia chybných dielov a dodržiavanie predlôh, riadenie stretnutí s dodávateľmi
- hodnotenie a rozvoj dodávateľov v súlade s ISO TS16949, spolupráca pri výbere nových dodávateľov, spolupráca pri riešení nápravných opatrení v prípade externých a interných reklamácií, komunikácia s dodávateľmi, charge back system
- sledovanie výrobných a dodávateľských chýb v aktuálnej výrobe, podávanie správ dohodnutou a požadovanou formou, zlepšovanie procesov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príjemný pracovný kolektív
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera

Svoje životopisy posielajte na uvedené kontaktné adresy, najlepšie prostredníctvom e-mailu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou IAC Group (Slovakia) s.r.o. v tomto znení:
"Dolupodpísaný uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem spoločnosti IAC Group (Slovakia), s.r.o. súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, dátum narodenia, telefónne číslo, vzdelanie, resp. iné), ktoré som uviedol/a v zaslaných materiáloch za účelom vyhľadania pracovného miesta u uvedenej spoločnosti, po dobu jedného roka. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na oddelení kvality vo výrobnej spoločnosti výhodou
- znalosť noriem kvality
- komunikatívnosť, analytické myslenie, schopnosť samostatného rozhodovania, schopnosť posúdiť kvalitu výrobkov a rozhodnúť o nej, flexibilita

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Momentálne spoločnosť zamestnáva cca 1300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 490724  Megjelentetés dátuma: 11.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou