Operátor výroby autosedačiek (kmeňové zamestnanie)

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 119, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa práca v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti?
Baví Ťa svet výrobných technológií a automotive segmentu?
Ak áno, daj nám o sebe vedieť.
Do našich tímov hľadáme kolegov na pozície operátor/ka produkcie (výroba autosedačiek).

Tvojou pracovnou náplňou bude:
  • montáž a ďalšia manuálna práca na výrobnej linke
  • manipulácia s materiálom, obsluha strojov a zariadení
  • práca v trojzmennej prevádzke v stoji v súlade s pracovnými a bezpečnostnými predpismi
  • plnenie ďalších úloh zadaných nadriadeným

  • Perspektívne a stabilné zamestnanie
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti v rámci Hyundai Motor Group
  • Práca v modernom závode v centre Žiliny
  • Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie
  • Práca na pracovnú zmluvu priamo so spoločnosťou Hyundai Dymos (nie agentúra)
  • Závodné stravovanie
  • Zdarma doprava na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a späť
  • Teambuildingové aktivity
  • Dochádzkový bonus a výrobné (na mesačnej báze), letný & zimný plat, ročný výrobný bonus, skill bonusy
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce (víkendové, nadčasové, nočné)
  • Bohatý sociálny program, spoločenské podujatia a iné

V prípade záujmu o zamestnanie, prosíme zaslať svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], prípadne osobne na vrátnicu spoločnosti. Bližšie informácie na tel. čísle 0948 259 305. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť
  • Zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
  • Dobrý zdravotný stav
  • Pracovná disciplína
  • Časová flexibilita

Hyundai Transys je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov, ktorý patrí do skupiny Hyundai Motor Group. Spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie na svetovom trhu otvorením nových pobočiek zameraných na výrobu autosedačiek. Jedným z výrobných závodov je aj naša spoločnosť Hyundai Transys Slovakia.

Hyundai Transys Slovakia je európska pobočka globálnej spoločnosti, ktorá okrem výroby autosedačiek kladie najväčší dôraz na budovanie korektných vzťahov medzi zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Zameriavame sa na výkon a rozvojový potenciál našich zamestnancov s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu finálnych produktov.
Hyundai Transys Slovakia - Autosedačky pre model Kia Sportage (súpravy predných a zadných autosedačiek).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2329392  Megjelentetés dátuma: 30.8.2017