Asistent predaja manipulačnej techniky

HYSTER Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Buzulucká 3, Zvolen
Termín nástupu
1.11.2023
900 - 1 300 EUR/mesiacMzda sa skladá z dvoch zložiek - základnej mzdy a mesačnej odmeny. Konečná mzda bude závisieť od odbornosti a praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje administratívnu podporu predaja manipulačnej techniky v súlade s potrebami vedenia spoločnosti, zákazníkov, predajcov a platnej legislatívy SR.
- práca v informačnom systéme Helios Orange
- skladové hospodárstvo - príjem/výdaj tovaru
- konfigurácia nových zariadení
- komunikácia s dodávateľmi tovarov v súlade s potrebami oddelenia,
- reporting
- práca na PC (databázy zákazníkov, analýza dát)

- stabilné zamestnanie v silnej spoločnosti
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- možnosť uplatňovať svoje skúsenosti, znalosti a nápady
- možnosť získania cenných skúseností a praxe

Hľadáme osobnosť, ktorá má chuť prijať výzvu podieľať sa na expanzii spoločnosti a zviditeľnení značky.
Žiadosti spolu so životopisom a motivačným listom zasielajte mailom na adresu: [email protected]
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov o zamestnanie. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistent, obchod, fakturácia

Počet rokov praxe

2

- dynamická, flexibilná, zodpovedná osobnosť
- prax v obchodnej firme
- ekonomické vzdelanie výhodou
- záujem o dlhodobú prácu
- samostatnosť, dobré organizačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť HYSTER Slovakia so sídlom vo Zvolene je výhradný exkluzívny zástupca značky HYSTER na Slovensku. Pôsobí v oblasti predaja, prenájmu a servisu manipulačnej techniky. Je autorizovaným a výhradným distribútorom celosvetovo uznávanej značky, ktorá zahŕňa viac ako 140 modelov vysokozdvižných vozíkov. Spoločnosť patrí medzi TOP 10 firiem banskobystrického regiónu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2945671  Megjelentetés dátuma: 6.9.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac