Projektant vodohospodárskych stavieb

HYDROTEAM, spol. s r.o.

Miesto práce
sídlo spoločnosti, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie a riešenie projektových úloh
- projektová činnosť v oblasti vodohospodárskych stavieb, t.j. najmä zásobovania vodou a odkanalizovania

Zaslať CV s dôrazom na popísanie skúsenosti v oblasti projektovania vodovodov, kanalizácií a ČOV s uvedením konkrétnych zhotovených akcii s rozdelením podľa rokov ukončenia, uviesť iné relevantné skúsenosti v oblasti, popísať vzťah k oblasti činnosti spoločnosti a pozícii projektant

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická Univerzita - stavebná fakulta, KZI, vodné hospodárstvo,

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Autodesk Revit Architecture - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Autorizácia A2 resp. I2, vodohospodárske stavby, I4 technické technologické a energetické vybavenie stavieb
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- kreativita
- schopnosť koordinovať tím projektantov, prirodzená autorita
- prispôsobivosť pre kolektívnu prácu, slušné vystupovanie
Vítané sú skúsenosti :
- v oblasti návrhov protipovodňových opatrení a úprav tokov
- s projektovaním plynovodov
- s projektovaním zberných dvorov

Spoločnosť HYDROTEAM, spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti projektová činnosti pre vodné hospodárstvo a inžinierske siete.
Moderná firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti navrhovania a projektovania vodohospodárskych stavieb a systémov na úseku vodného hospodárstva, plynového hospodárstva, životného prostredia a inžinierskych sietí vrátane inžinierskogeologických a hydrogeologických prieskumov, ako i zabezpečovania geodetických, inžinierskych a majetkoprávnych činností
viac na: www.hydroteam.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1300169  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou