Skladník

HydroFlora s.r.o.

Miesto práce
Rybničná ul. č. 38/o Bratislava 831 06, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi všetko na poriadku? Bavila by Vás práca vo vykurovanom a čistom sklade?
Chcete pracovať v dynamickom a rozvíjajúcom sa tíme?
Ak ste si odpovedali "ÁNO" aspoň na jednu z otázok kontaktujte nás ihneď.

Pracovná náplň :

- príjem a výdaj tovaru
- evidencia skladových zásob, kontrola skladových zásob
- preberanie tovaru, dokladanie tovaru do regálov v predajni
- sledovanie skladových zásob
- odvoz a dovoz tovaru
- základna údržba auta a sledovanie technického stavu
- udržiavanie poriadku v sklade
- balenie skladových zásob tak aby nedochádzalo ku škodám na tovare
- distribúcia tovaru na zákazky
- príprava e shopových balíkov podľa podkladv, balenie tovaru pre kuriera
- pomoc pri príprave tovaru na zákazky

Ponúkame prácu v príjemnom rodinnom prostredí, kde myslíme na našich zamestnancov. Poskytujeme kompletné technické vybavenie, zaujímavé motivačné odmeňovanie. Organizujeme pravidelné teambuildingy a ponúkame možnosť využiť firemného fitness trénera a fitness centrum.

Ak vás naša ponuka práce zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis priamo cez portál profesia.
kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť a samostatnosť,
- profesionalita a odbornosť,
- komunikatívnosť,
- čestnosť,
- kreativita,
- estetické cítenie,
- príjemné vystupovanie.

Spoločnosť HydroFlora s.r.o. je od roku 1995 lídrom v oblasti tvorby a údržby interiérovej zelene. Kamenná predajňa so širokou ponukou luxusných dizajnových a samozavlažovacích kvetináčov, interiérových a exteriérových rastlín funguje od začiatku vzniku spoločnosti. Sme výhradným dovozcom nemeckých črepníkov Lechuza pre Slovenskú republiku. Sme partnerom pre maloobchodných aj veľkoobchodných dodávateľov, architektov a designérov.

Ako prví na slovenskom trhu sme začali popri predaji a poradenstve poskytovať aj odborný servis hydrokultúrne pestovaných rastlín. K našim zákazníkom patria spoločnosti IBM, ING Bank, O2, Johnson Controls, Philipe Moris, Microsoft ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1287392  Megjelentetés dátuma: 28.2.2018