Výrobná robotníčka, robotník v potravinárskom priemysle

Human Energy Agency, s. r. o.

Miesto práce
Sereď, okres Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie pomocných prác vo výrobe
zrovnávanie výrobkov
balenie výrobkov
ukladanie výrobkov do krabíc, ukladanie krabíc na palety
obsluha baliaceho, máčacieho a natieracieho stroja
obsluha cukorného mlyna, mletie a váženie cukru
mletie a váženie zlomu
iné obdobné práce

Zamestnanci dostávajú odmenu za dochádzku
Majú možnosť stravovania sa v závodnej jedálni
Dopravu z určitých miest a obcí zabezpečujeme zdarma
Taktiež poskytujeme možnosť ubytovania

Sprostredkujeme prácu v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti. Práca je vhodná pre mužov aj ženy.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem o nami sprostredkovanú prácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť je najväčším výrobcom cukroviniek a trvanlivého pečiva na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Manuálna zručnosť
Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
Pravidelná dochádzka
Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Human Energy Agency, s. r. o. zabezpečuje personálne služby a personálny leasing.
Poskytujeme kvalitné a profesionálne služby vo všetkých sférach podnikania.

Naším poslaním je zabezpečiť spokojnosť ako našich klientov, tak aj našich zamestnancov.

Nájdete nás v Šali na P. Pázmaňa 2367/17A a v Nitre na Kmeťkovej ul.č.4.

Bezplatná tel.linka 0800135055

www.hea.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2392723  Megjelentetés dátuma: 8.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 €