Coworkingový Host

HUBBA o.z.

Miesto práce
Hviezdoslavovo nám.20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/Hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si aktívny študent s vlastným nápadom na biznis či projektom, alebo ťa zaujíma podnikateľské prostredie a hľadáš brigádu, ktorá ti ho pomôže rozvíjať a za ktorú sa v CVčku rozhodne nebudeš hanbiť – máš šancu stať sa súčasťou medzinárodnéj komunity Impact HUB.

Hľadáme coworkingového HOSTa a eventového HOSTa.

Kto je HOST:
HOST (pekne po slovensky povedané hostiteľ) je v našom tíme dôležitá osoba. Pozícia HOST je dôležitá v celej Impact Hub sieti a je to niečo čim sa Impact Hub výrazne odlišuje od konkurencie. Nemýlime si ich s recepčnými. Sú to vzdelaní mladí ľudia, ktorí majú jasné svoje záujmy a chcú byť súčasťou podnikateľskej komunity na Slovensku.

Ako coworkingový HOST máš:

- perfektný prehľad o našej komunite
Poznáš každého nášho člena, vieš, čomu sa venuje, poradíš mu s bežnými daily vecami. Zabezpečíš preňho denný chod v našom coworkingu a popri tom mu poradíš, aké akcie môže u nás zažiť a poprepájaš ho s ďalšími preňho zaujímavými členmi.

- pod palcom denné eventy, ktoré organizujeme alebo hostíme
Zabezpečuješ logistiku menším vzdelávacím akciám a ich hladký priebeh priamo na mieste konania. Spoznávaš pritom veľa zaujímavých ľudí z TOP firiem.

- zodpovednú úlohu predstaviť HUB verejnosti
Si prvým kontaktom pre každého, kto k nám príde. Prevedieš ho našim priestorom, vysvetlíš náš koncept, predstavíš benefity nášho členstva a doklepneš administratívu.

- znalosť základných Impact Hub procesov
Máš pochopenie čo na čo vplýva a čo je potrebné zabezpečiť aby hladko a kontinuálne fungovali základné prevádzkové procesy.

- vlastnú úlohu, ktorá pomáha rozvíjať HUB aj teba samého
Tvoja rola nieje obmedzená “len” na hosting či pomoc na eventoch. Máš zverenú menšiu oblasť a keď nám ukážeš, že to zvládaš, dáme priestor tvojím nápadom a návrhom.

Dobrý HOST:

- je človek s príjemným s primerane asertívnym vystupovaním
- je pozitívne naladený a vie udržiavať optimistickú náladu v tíme
- vie odkomunikovať pravidlá aj obmedzenia s úsmevom a vždy nájsť ideálne riešenie pre člena či klienta aj náš HUB
- má zmysel pre zodpovednosť a poriadok, základné organizačné a plánovacie schopnosti
- vie sprocesovať základné požiadavky v každej oblasti prevádzky a zreportovať svoje úlohy a ich plnenie exekutívnemu tímu
- ovláda základnú obsluhu audio/video techniky
- má dobrý hudobný a vizuálny vkus, alebo si ho vie aspoň obhájiť :)
- má vlastný projekt, na ktorom chce makať a hľadá príležitosti naučiť sa potrebné skills, získať profi poradenstvo a kontakty
- má všeobecný prehľad a záujem o start-up & freelance scénu

Hľadáme najmä:
Študentov VŠ 3 – 5 ročníka, odbor nerozhoduje, náš tím je rôznorodý a tak sa skvelo dopĺňame. Šancu Ti dáme aj mladším, ak nás presvedčíš. Ponúkame Ti prácu na študentskú dohodu alebo živnosť.

Odmena: 4EUR/hodina, úlohy nad rámec sú ohodnotené podľa dohody
Druh úväzku:
part-time ( 10 – 20h týždenne), 2-týždňová skúšobná doba, nástup november/december 2016.

Čo ti práca HOSTa dá:

- prácu, ktorou sa v CV môžeš pochváliť
- možnosť byť súčasťou komunity rozbiehajúcich sa podnikateľských nápadov a startupov
- priestor na tvoje nápady a zodpovednosť za ich naplnenie
- kontakt s neobyčajnými ľudmi z rôznych oblastí
- pohodový tím, ktorý ti vytvorí dobrú atmosféru pre prácu aj rozvoj
- možnosť zúčastniť sa našich inkubačných programov, workshopov, odborného poradenstva aj inšpiratívnych večerov
- dobre platenú brigádu za dobre odvedenú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Impact HUB je komunita freelancerov, odborníkov, kreatívcov, organizácii a startupov venujúcim sa hlavne social biznisu a vytvárajúca inovácie, ktoré zlepšujú a rozvíjajú naše okolie. Vo svete organizujeme inkubačné a akceleračné programy a množstvo vzdelávacích a inšpiratívnych projektov. Cielene pomáhame vybratým projektom – celosvetovo sme pomohli už stovkám projektov a startupov.

V Bratislave sme otvorili náš koncept v novembri 2014. Odvtedy sme stihli vybudovať priestor pre podporu začínajúcich nápadov a spoločensky prospešných projektov, rozšíriť našu komunitu členov, rozbehnúť medzinárodné zdieľané členstvo s ďalšími 86 HUBmi po svete, spustiť najväčší inkubačný program pre social business projekty. Pripravujeme viaceré dlhodobé vzdelávacie, poradenské a konzultačné formáty, ako aj víkendové prípadne 24-hodinové hackathony so zameraním na rôzne inovatívne a technology for good témy.
ID: 2786403  Megjelentetés dátuma: 29.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4 EUR/Hodina