Predajca v značkovej predajni Orange Slovensko, a.s. pre Nitru

HTK Invest s. r. o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800 eur/mesiac + ďalšie finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou telekomunikačného lídra na trhu , mať zaujímavú a stabilnú prácu ? Ak áno, tak hľadáme práve Teba, šikovného, ambiciózneho, samostatného človeka, ktorý sa chce vzdelávať a rozvíjať svoje predajné zručnosti, má obchodného ducha a rád napreduje.

Čo ťa čaká v práci:
- aktívny predaj produktov a služieb spoločnosti Orange Slovensko, a. s.,
- komunikácia s existujúcimi zákazníkmi,
- zistiť zákazníkové požiadavky a potreby a nájsť pre neho riešenie,
- telefonické kontaktovanie zákazníkov,
- technická podpora pre zákazníkov,
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom,
- zákaznícky servis,
- práca na krátky/dlhý týždeň.

- služobný mobilný telefón a tablet,
- neobmedzený hlasový a dátový paušál a možnosť iných služieb od Orange,
- nadštandardné mesačné finančné ohodnotenie podľa výkonu,
- polročné finančné odmeny,
- účasť na národných a medzinárodných motivačných súťažiach s pobytom v exotickom zahraníčí,
- motivačné súťaže o vecné a finančné ceny,
- kvalitný vzdelávací program zameraný na technológie, predajné, vyjednávacie, prezentačné zručnosti,
- kariérny rast,
- práca s najnovšími mobilnými a dátovými technológiami pre lídra na trhu.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax : v obchode, predaji výhodou , zvládne aj šikovný absolvent .

Ďalšie predpoklady:
- Internet (e-mail, www) - pokročilý,
- komunikačné zručnosti,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- flexibilne myslieť a konať,
- byť kreatívny a vedieť nájsť riešenie,
- príjemné vystupovanie,
- orientácia na zákazníka a jeho potreby,
- schopnosť predať produkt,
- zodpovednosť, tímová spolupráca, práca v kolektíve,
- zvládanie stresu.

Spoločnosť prevádzkuje značkové predajne spoločnosti Orange Slovensko, a.s.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2769107  Megjelentetés dátuma: 17.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 eur/mesiac + ďalšie finančné ohodnotenie