Obchodný zástupca/ Obchodník

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
900 + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti nákupu a predaja mobilných telefónov, mobilného príslušenstva a IT techniky hľadá vhodného uchádzača na pozíciu Obchodný zástupca/ Obchodník.

Čo bude Vašou náplňou práce?

- Zastrešovanie projektov nášho klienta
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitosti na dennej báze, budovanie obchodných vzťahov
- Prezentácia produktov spoločnosti a vedenie obchodných stretnutí
- Denná komunikácia a udržiavanie vzťahov s už existujúcimi partnermi: (telefonická, e- mailom, osobné stretnutia)
- Úspešné plnenie denných a mesačných plánov
- Zodpovednosť za plnenie cieľov spoločnosti
- Pravidelný reporting manažmentu

- Práca pre mladú dynamickú spoločnosť s významným postavením na trhu v SR
- Práca na TPP
- Zázemie stabilnej a silnej spoločnosti
- Zaškolenie do pracovnných procesov
- Priestor pre realizáciu vlastných nápadov a projektov
- Zamestnanecké zľavy na produkty
- Služobný telefón a PC
- 5 týždňov dovolenky

Informácie o výberovom konaní

Viete nám zodpovedať nasledujúce otázky?

- Prečo ste obchodník/obchodný zástupca alebo prečo sa ním chcete stať?
- Čo si myslíte, že môžete priniesť pre obchodný tím nášho klienta?
- Zaujala Vás táto ponuka ?

V prípade, že ano, tak stlačte tlačidlo "poslať spoločnosti životopis" a vyplňte kontaktný formulár, pripojte svoj životopis + plus odpovede na hore uvedené otázky. Všetkým kadndidátom ďakujeme. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je rýchlo expandujúca spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu, zaoberajúca sa:
Maloobchod (mobilné telefóny, príslušenstvo)
Veľkoobchod / Trading (mobilné telefóny, príslušenstvo)
Služby v oblasti telekomunikácií (servis, poradenstvo)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dokončené min. SŠ vzdelanie
- Silná orientácia na cieľ
- Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
reprezentatívne vystupovanie, schopnosť samostatnej práce
- Nebáť sa práce pod tlakom
- Ovládanie cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni / anglický, nemecký, chorvátsky /
- Tímová spolupráca
- Záujem o to čo robím, prichádzať s novými riešeniami
- Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý je argumentačne zdatný, komunikatívny, vie ako funguje obchodný proces, obchodníka ktorého neodradí zloženie telefónu

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2927614  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 + provízia z predaja