Predajca nových vozidiel

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900.- € fix + percentá z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj vozidiel zákazníkom, kompletný proces predaja a doplnkových služieb súvisiacich s predajom, starostlivosť o zákazníkov, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a aktívna účasť na marketingových akciách

- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- zaškolenie
- prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie založené na osobnom výkone

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Autorizovaná predajňa a servis osobných vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať v danej oblasti
- technická zručnosť
- precíznosť
- komunikatívnosť

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3025700  Megjelentetés dátuma: 20.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900.- € fix + percentá z predaja