Technicko - výrobný riaditeľ

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zanieteného, odborne zdatného manažéra strojárskej výroby, so skúsenosťami s riadením a vedením technológov, projektových manažérov, programátorov CNC ale aj úseku výroby a údržby, ktorý bude poverený vedením projektu rozširovania výrobných kapacít presného obrábania, brúsenia a frézovania pre nemeckých a západoeurópskych klientov. Ponúkaná je príležitosť zapojiť sa do výberu a nákupu technológie a práce na vypracovaní a realizovaní detailov výstavby nových výrobných hál, presunu výrobných kapacít z Nemecka.
Vítaná je skúsenosť s manažovaním projektov rozširovania a presunu výroby, rozbehom výroby v nových priestoroch a vedením oddelenia technickej prípravy výroby.
Je potrebná schopnosť dorozumieť sa v nemeckom jazyku alebo aktívne ovládať anglický jazyk.

Služobné vozidlo, mobil, notebook

Prosíme záujemcov, aby k životopisu v slovenskom jazyku a v nemeckom alebo anglickom jazyku pripojili svoju fotografiu a uviedli osoby, u ktorých je možné vyžiadať si referenciu.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky budú následne kontaktovaní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Renomovaný výrobca presne opracovaných súčiastok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výrobné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Je požadovaná skúsenosť s obrábaním a povrchovou úpravou kovov, schopnosť práce s výkresovou a technickou dokumentáciou aj v nemeckom jazyku, schopnosť počúvať a vypracovať špecifikáciu pre dodávateľov a klientov, realizovať technické merania a vyhotoviť podklady k projektu, dôslednosť a presnosť, schopnosť tímovej spolupráce, zameranie na služby a potreby klienta, pravdovravnosť a čestnosť, zmysel pre zodpovednosť, dodržiavanie profesionálnej etiky a slušnosti.
Podmienkou je zmysel pre systém a poriadok, organizačné a riadiace schopnosti a zameranie na riešenia - výsledok.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2683426  Megjelentetés dátuma: 16.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou