Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Belgicko - renovácie fasád (robotník)

HR - FLEX s.r.o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našho klienta v Belgicku hľadáme šikovných pracovníkov na renovácie fasád. Jedná sa o murárske, čístiace , maliarske, impregnačné a podobné práce.

Mzda sa odvíja podľa odborných zručností a skúseností, a aj pozície (pomocník, kvalifikovaný stavebný pracovník, team leader).
Hodinová mzda je 16-18 eur/hodina , práca je na živnosť, možnosť dlhodobej spolupráce seriózne jednanie, možnosť práce nadčasov, možnosť zatrénovania pre menej skúsených, ubytovanie zabezpecene.

posielajte svoje životopisy s priloženou fotografiou, len seriózny záujem

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stavebná zručnosť, flexibilnosť, pracovitosť, zodpovednosť, slušné vystupovanie

stavebná činnosť, sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2735504  Megjelentetés dátuma: 1.1.2024  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac