Majster výroby

Miesto práce
Istebné, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
  • odborné a disciplinárne vedenie tímu podriadených
  • kontrola dodržiavania zásad BOZP
  • zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a štandardov
  • dodržiavanie zásad 5 S
  • zodpovednosť za dodržiavanie stanovených nákladov, správa zvereného majetku
  • zodpovednosť za materiál, disponibilitu, označenie a pod.
  • dohľad nad autonómnou údržbou, plánovanie prác s odd. údržby

  • práca v zahraničnej spoločnosti
  • zaškolenie
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • sociálny program nad rámec ZP
  • iné

Pohovor bude prebiehať v sídle spoločnosti v Istebnom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • prax na podobnej pozícii - PODMIENKU
  • znalosť práce so SAP om - výhodou
  • znalosť čítanie technickej dokumentácie - výhodou
  • komunikačné schopnosti
  • schopnosť viesť a motivovať tím podriadených

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie má dlhoročnú tradíciu a je vysokou prioritou v našom každodennom konaní a myslení. V spoločnosti Hoval sú príjemné teploty našou najvyššou prioritou – a to už viac ako 75 rokov. Naši zákazníci v oblasti vykurovacej a klimatizačnej techniky sa na celom svete spoliehajú na prvotriedne riešenia a vynikajúce služby. Pretože my v Hoval milujeme to, čo robíme!

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra HOVAL
Tel.: +421914222999
E-mail: poslať životopis
ID: 3023886  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou