Čašník - čašníčka

MARTINA s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 410/7, okres Turčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
možny ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha hotelových a reštauračných hostí
-udržiavanie poriadku na rajóne
-komunikácia so zákazníkmi

-výhodné platové podmienky
-bezplatné ubytovanie
-bezplatné stravovanie
-mladý kolektív
-príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Príjmeme do TPP čašníka alebo čašníčku .
Nástupný plat 2,8e v čistom (netto) / hodina + tringelty + obed !
Možnosť ubytovania (bezplatne) !
Hĺadáme normálnych ľudí ktorý vedia čo práca v reštaurácií a v hoteli obnáša. Veľkou výhodou je prax v danom obore .

Bližšie informácie poskytnem na telefónnom čísle 0915959222 alebo mailom na [email protected]
Teším sa na Vás !
Martin Klimas riaditeľ hotela Rezident .

Všetkých uchádzačov budeme pravidelne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

-komunikatívnosť
-zodpovednosť
-chuť pracovať

Spoločnosť MARTINA s.r.o. prevádzkuje rodinný hotel v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice. V našej spoločnosti kladieme dôraz na individuálny prístup nielen k zákazníkom, ale aj k zamestnancom, ktorí tvoria srdce nášho hotela.
Našou víziou je neustály rast a preto rozširujeme tím o nových kolegov. Tešíme sa, že sa stanete jeho súčasťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2812242  Megjelentetés dátuma: 26.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou