Manažér prevádzky

HOTEL PARTIZÁN PS **** s.r.o.

Miesto práce
Bystra 108 - Tale, Brezno
Termín nástupu
ihneď
1000 - 2000,-EUR/brutto na základe skúseností, zručnosti a dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a kontrolná činnosť **** Hotela v Nízkych Tatárch,
Zodpovednosť za chod dennej prevádzky hotela - všetkých stredísk
Komunikácia s klientmi a organizátormi spoločenských akcií a Eventov
Informovanie kolegov a zamestnancov o priebehu dohodnutej akcie
Riadenie, vedenie a kontrola počas priebehu akcií
Dohliadať na správne účtovanie počas akcie a záverečné vyúčtovanie s hosťom
Práca v rezervačnom programe Opera

-zamestnanecké ubytovanie
-zamestnanecké stravovanie
-možnosť využívania relaxačných služieb hotela
-pravidelné teambuildingové aktivity
-oceňovanie a odmeňovanie najlepších pracovníkov
-odmeňovanie životných a pracovných jubileí
-pracovný telefón
-pracovné auto v prípade potreby
-možnosť odborného vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie

-žiadame zaslať štrukturovaný životopis s motivačným listom a referenciami na dole uvedený kontakt.
-uchádzači spĺňajúci naše kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hoteliérstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-požadujeme minimálne 3 roky praxe v **** hoteli v riadiacej pozícii
- komunikatívnosť, flexibilita, lojalita, asertivita
- kultúra prejavu a vystupovania
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- cieľavedomosť, vytrvalosť, proaktivita, kreativita
- zvládanie stresu a záťažových situácií
- analytické a logické schopnosti
- efektívne riadenie priorít a času
- schopnosť samostatne riešiť úlohy a problémy
- orientácia na spokojnosť zákazníka s cieľom dosiahnutia stanovených ekonomických ukazovateľov
-dobré interpersonálne vzťahy

HOTEL PARTIZÁN PS**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

Uprostred prírody Nízkych Tatier, na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti hotelierstva, gastronómie a vytvoriť klientom na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o relaxe a oddychu plníme v exkluzívnom Natur wellness centre na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom našich kuchárov v Panorama Restaurant a Tálskej Bašte. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých veľkých i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness & Family hotelov na Slovensku.
ID: 2473745  Megjelentetés dátuma: 26.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 2000,-EUR/brutto na základe skúseností, zručnosti a dosahovaných výsledkov