Executive chef / šéfkuchár

Holiday Inn Žilina ****

Miesto práce
Hornopotočná 5, -Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie strediska podľa zaradenia platnej organizačnej štruktúry;
- dohľad a príprava receptúr jedál teplej a studenej kuchyne;
- zabezpečovanie dennej prevádzky kuchyne;
- tvorba jedálnych lístkov, špeciálnych ponúk a kalkulácií jedál;
- sledovanie a zavádzanie nových trendov a špecialít medzinárodnej kuchyne;
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami;
- udržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku podľa hygienických predpisov;
- zúčastňovať sa školení a seminárov týkajúcich sa IHG štandardov a strediska – kuchyňa;
- úprava pokrmov pred priamym podávaním;
- zostavovanie vlastných receptúr pre nové druhy pokrmov, kontrolovanie a skladovanie potravinárskych surovín a polotovarov;
- dodržiavanie HACCP;
- ovládanie programu Materials;
- kontrola a zodpovednosť za nastavenie a následné vyplatenie spätných bonusov od dodávateľov;

- zamestnanecké výhody medzinárodnej hotelovej siete;
- tréningové programy pre ďalší rozvoj;
- stabilná a rôznorodá práca;
- príjemný kolektív;
- možnosť využitia WELLNESS služieb hotela;
- možnosť využitia zamestnaneckých zliav na ubytovanie;

V prípade Vášho záujmu zasielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom na e-mailovú adresu:

[email protected]

Do predmetu správy napíšte: "EXECUTIVE CHEF / ŠÉFKUCHÁR ".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na našu pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás však upozorniť, že kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a ktorí budú následne pozvaní na výberové konanie.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- komunikatívnosť;
- časová flexibilita;
- schopnosť prijať zodpovednosť;
- vodcovské schopnosti;
- spoľahlivosť a lojalita;
- kreativita;
- dobré organizačné schopnosti;

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.

Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2713720  Megjelentetés dátuma: 28.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: DOHODOU