Kuchár

HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 600 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúsenosti a praxe uchádzača. Samozrejmosťou sú všetky príplatky podľa zákonníka práce za SO, NE, Sviatky a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KUCHÁR/KA:
- samostatná práca v hotelovej kuchyni na pozícii kuchár
- príprava pizze
- príprava hotelových raňajok a večerí a a la carte objednávok
- príprava skupinových akcií,
- kooperácia so šéfkuchárom reštaurácie pri návrhoch a zostavovaní menu,
- zodpovednosť za evidenciu vydaných a použitý surovín, hygieny v kuchyni a dodržiavanie štandardov HACCP

- ubytovanie a strava poskytnutá BEZPLATNE
- zamestnanecké zľavy a zvýhodnený konzum,
- vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
- organizácia gastro podujatí s najlepšími šéfkuchármi doma a v zahraničí,
- motivujúce ohodnotenie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám a na základe úrovne doručených životopisov.
Z časových dôvodov určite nekontaktujeme všetkých uchádzačov, za čo sa vopred ospravedlňujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

1

Cieľavedomosť a zodpovednosť sú najdôležitejšími osobnými predpokladmi úspešných kandidátov.

Hľadáme nových členov do nášho tímu, ktorí budú mať reálny záujem o napredovanie a rast reštaurácie Hotela Crocus **** na Štrbskom Plese.

Hotel Crocus leží v ideálnej polohe pri centrálnom parkovisku Štrbského Plesa, konečnej stanici električky a zubačky. Hosťom ponúka ubytovanie v 35 apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi a klientelu vyhľadávajúci priestor a komfort ubytovania v modernom prostredí.

Hotel si získal množstvo priaznivcov a stálych hostí, pre ktorých neustále vylepšuje a rozširuje svoje služby. V oblasti gastronómie sa snažíme o modernú ale domácu kuchyňu, ktorú podporujeme aj mnohými gastropodujatiami a neustálym vzdelávaním.

Sme pracovitý a cieľavedomý tím mladých ľudí, ktorí ku sebe hľadajú rovnako ladených kolegov a priateľov, spolu s ktorými budeme vedieť našim hosťom ponúknuť služby, na ktoré budeme spoločne hrdí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1609918  Megjelentetés dátuma: 30.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac