Recepčná/-ý

HOREZZA, a.s.

Miesto práce
Hotel Granit Piešťany - kúpeľný ústav, okres Piešťany
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec bude pre zamestnávateľa vykonávať práce vyplývajúce hlavne zo zabezpečenia starostlivosti o klientov prevádzky hotela Granit Piešťany - kúpeľný ústav umiestneného v centre Piešťan. Vedenie a vybavovanie mailovej a písomnej korešpodencie klientov pri záujme o ubytovanie. Vybavovanie objednávok ubytovacích a iných a hotelových služieb, inkaso valút, vedenie predpísanej evidencie.

Práca v mladom kolektíve.
Príspevok zamestnávateľa na DDP (3.pilier).
Možnosť výmenných pobytov na zariadeniach v rámci spoločnosti.
Možnosť osobného rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie.
Komunikatívnosť.
Profesionalita.
Znalosti práce s rezervačným systémom.

Spoločnosť HOREZZA, a.s. poskytuje pre svojich klientov rodinné rekreácie, kúpeľnú a zdravotnú starostlivosť, hotelové služby v oblasti cestovného ruchu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitnú hotelovú sieť so zaujímavými službami a príjemným prostredím, kde sa naši hostia budú cítiť ako doma. Chceme to dosiahnuť tým, že neustále inovujeme a vytvárame zaujímave príbehy na našich zariadeniach.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2829866  Megjelentetés dátuma: 28.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou