Logistický manažér junior - Madunice

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Madunice, Trnavský kraj, okres Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná logistická spoločnosť HOPI s pôsobnosťou na území troch štátov EU hľadá vhodných uchádzačov na pozíciu :
Logistický manažér junior
Pracovná náplň:
Organizácia fungovania suchého a chladeného skladu,
dodžiavanie interných smerníc, príkazov ISO noriem a štandardov,
efektívne riadenie, kontrola a dodržiavanie pracovných postupov jednotlivých prevádzok, personálne zaistenie jednotlivých úsekov,
riadenie, motivácia, informovanosť a kontrola činnosti zamestnancov,
vyhodnocovanie kvality a výkonnosti zamestnancov,
plánovanie krátkodobých a dlhodobých cieľov oddelení,
koordinácia a plánovanie pravidelných inventúr, ich personálne zabezpečenie,
zodpovednosť za dodržiavanie predpisov ŽP, HACCP, BOZP a PO,
zabezpečenie optimálneho stavu manipulačnej techniky a jej údržby,
predchádzanie poškodzovaniu manipulačného priestoru a techniky.
V záujme rozvoja spoločnosti organizuje čo najúčelnejšie prácu zamestnancov,
študuje nové predpisy, navrhuje a pripravuje logistické koncepcie pre optimalizáciu
toku materiálu, skladových zásobách , službách pri dodržaní rozpočtových výdavkov,
vytvára priaznivé podmienky pre splnenie pracovných úloh, pre zvyšovanie úrovne zamestnancov,
hodnotí a náboruje zamestnancov spolu s HR a vedúcim skladu ,
zabezpečuje pravidelné porady v sklade,
navrhuje školenia a tréning pre zamestnancov,
vyhodnocuje prácu zamestnancov, vedie hodnotiace pohovory so zamestnancami skladu, organizuje interné školenia, objednáva opravy manipulačnej techniky.

Ponúkame:
manažérsku pozíciu v perspektívnej logisticko-dopravnej spoločnosti,
právomoci, zodpovednosť a zabezpečenie zodpovedajúce danej pozícii,
mzdové ohodnotenie zohľadňujúce mieru skúseností a výkon.

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Na základe množstva žiadostí o prácu, sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika a doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Očakávame :
VŠ vzdelanie (v prípade dlhodobej praxe na obdobnej pozície SŠ) prax min. 1-2 roky,
bezúhonnosť, dôslednosť, proaktívny prístup,
schopnosť zvládať prácu pod stresom.

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2718982  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou