Kontrolór/-ka kvality

HOPI SK s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 4416/18, Senec, okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vizuálna kontrola výrobkov, správnosť vychystania, práca v sklade, 12-hod. zmeny, pomocné práce

nástupný plat 600 / brutto + pohyblivá odmena
možnosť odborného rastu

Pošlite prosím svoj životopis a motivačný list na [email protected]. Na základe množstva žiadostí o prácu sme schopní kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za pochopenie.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti HOPI SK s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou.
Patríme medzi jednu z najúspešnejších logistických firiem v stredoeurópskom regióne.
Našimi klientami sú najvýznamnejšie spoločnosti v oblasti potravín.

V HOPI staviame na vzájomnej dôvere a fungujeme ako 1 tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2658755  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016