Procesný/Testovací inženier

Honeywell, spol. s r.o.

Místo práce
Nám. Dr. A. Schweitzera 194, 91601 Stará Turá, Slovakia, Trenčianský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozícii budete
* pracovať na oddelení, ktoré podporuje výrobný segment zameraný na výrobu plynomerov
* aktívne spolupracovať s výrobou pri riešení problémov vo výrobe
* riešiť úlohy spojené s riešením problémov s dodávateľmi
* pripravovať testy spojené so zavádzaním nových dodávateľov
* pripravovať dokumentáciu a pracovné inštrukcie pri zavádzaní nových výrobkov do výroby (NPI)
* pripravovať a viesť testy pre R&D centrum

Zaměstnanecké výhody, benefity

* flexibilná pracovná doba
* každoročné prehodnocovanie platu s dôrazom na aktivitu a flexibilitu zamestnanca
* príspevok na šport a kultúru
* možnosť odborného i kariérneho rastu
* práca vo veľkej medzinárodnej spoločnosti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

strojárstvo alebo elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru v strojárskom alebo elektrotechnickom odbore
* prax v strojárenskej výrobe na pozícii procesného inženiera, testovacieho inženiera alebo výrobného inženiera, ale tešíme sa aj na absolventov
* angličtina na komunikatívnej úrovni
* zkúsenost s MS Office – Word, Excel na pokročilej úrovni
* vodičský preukaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Informace o společnosti Honeywell:
Enterprise: http://honeywell.com/Pages/Home.aspx
Aero SBG: http://aerospace.honeywell.com/
ACS SBG: http://careersathoneywell.com/en/automation
PMT SBG: http://careersathoneywell.com/en/performancematerialsandtechnologies
TS SBG: http://careersathoneywell.com/en/transportation
Culture Video: http://www.youtube.com/watch?v=CcMf_TFS0kA