Asistentka obchodného riaditeľa

HOLLEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletná podpora chodu spoločnosti
- vytváranie reportov o chode spoločnosti
- kontrola nákladov
- príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
- koordinácia a organizovanie meetingov a stretnutí, časový plánovač
- zabezpečovanie služobných ciest doma i v zahraničí
- sprevádzanie obchodného riaditeľa na pracovných cestách
- administratíva a komunikácia s inštitúciami
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- zabezpečenie aktivít internej a externej komunikácie prostredníctvom elektronickej a písomnej pošty,mailov, faxov, prijímanie telefonátov a následné informovanie obchodného riaditeľa
- starostlivosť o zahraničné návštevy , zabezpečenie rezervácií hotelov a leteniek
-udržiavanie korektných vzťahov s dodávateľmi, zabezpečenie dodržania zmluvných vzťahov, jednania s dodávateľmi

možnosť osobného rastu , cestovanie, auto , služobný telefón , počítač

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť
- skúsenosti s obchodom
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- dynamická osoba
- schopnosť organizovať a koordinovať
- schopnosť argumentácie a diplomacie
- znalosť anglického jazyka - expert
- flexibilnosť a prispôsobivosť

Spoločnosť Hollex Slovakia s.r.o. je popredná, rozrastajúca sa dynamická obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod so značkami YANKEE CANDLE , WOODWICK , MILLEFIORI MILANO, GOEBEL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 564978  Megjelentetés dátuma: 11.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 2000