Hľadáš svoje prvé zamestnanie po VŠ v oblasti účtovníctva?

Miesto práce
Protifašistických bojovníkov 11, Košice
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodné centrum zdieľaných služieb pôsobiace v oblasti financií dáva možnosť absolventom Ekonomických univerzít začať svoju kariéru v dynamickom prostredí, kde môžu uplatniť nadobudnuté znalosti na pozícií Junior účtovník.
Ak máte teoretické znalosti v účtovníctve, chcete pracovať s číslami a hľadáte priestor na sebarealizáciu, pošlite svoj životopis v angličtine.

Aká bude tvoja náplň práce?
- Spracovávanie faktúr za pridelené entity a krajiny, vykonávanie všetkých činností súvisiacich so spracovaním fakturácie,
- Proaktívne zlepšovanie systému práce a zlepšovanie operatívy tímu,
- Zaisťovanie úplnosti, presnosti a aktuálnosti dát súvisiacich s poskytovaním služieb v oblasti účtovníctva,
- Spracovanie účtovných prípadov v pridelenej účtovnej špecializácii,
- Rýchle a presné zaznamenávanie finančných transakcií,
- Príprava dokumentov potrebných pri mesačných uzávierkach,
- Participácia na mesačných uzávierkach.

Požiadavky:
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti účtovníctva a financií
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Teoretický prehľad v účtovníctve
- Znalosť MS Office, najmä Excel
- Motivácia pre prácu s číslami
- Flexibilita
- Zameranie na detail
- Tímový hráč

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Benefits

Ako prvé európske BSC pre LafargeHolcim ponúkame našim zamestnancom možnosť rozvíjať sa vo viacerých aspektoch:
- denne využívať angličtinu a druhý jazyk (NJ, TJ, FJ, bulharský, chorvátsky, maďarský jazyk a mnoho iných),
- rozvíjať technické znalosti v SAP,
- využiť teoretické znalosti získané počas štúdia v medzinárodnom prostredí,
- podieľať sa na zlepšovaní procesov,
- rozvíjať soft skills participáciou na interných tréningoch.
Motiváciou sú aj ďalšie benefity a developement plan pre každého špecialistu v moderných priestoroch v centre Košíc.
ID: 2800121  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016